header right

Výsledky tradičního závodu O Opatovický poklad

Letošní velkou novinkou 6. ročníku soutěže O Opatovický poklad, který proběhl v sobotu 14. května, bylo, že se závod nepořádal v prostorách ZKO Opatovice nad Labem, jak tomu doposud bylo, ale na nedalekém fotbalovém stadionu. A tak si všichni závodníci mohli vychutnat pravou „mistrovskou" atmosféru.

Letos se soutěžilo celkem v pěti kategoriích ZZO, ZM, ZVV 1, IPO1 a IPO3 a celkem se soutěže zúčastnilo 33 závodníků. Posuzování se ujali p. Luboš Jánský a p. Petr Vyčítal. Figurovali nám p. Josef Kubec a p. Miloš Faltis.

z1x600

V kategorii ZZO se na 1. místě umístila Olga Sováková s Goranem, 2. místo Jaroslav Štencl se Sofií, 3. místo Jana Boudyšová s Bobinou. V kategorii ZM se na 1. místě umístila Zina Nekvapilová se Xandorem, 2. Ondřej Doležal s Cassirem, 3. Eliška Filipiová s Baronem. V kategorii ZVV1 se na 1. místě umístil Jaroslav Marek s Erebosem, 2. Jakub Šnopl s Hasanem, 3. Tomas Rolski s Utzem. V kategorii IPO 1 se na 1. místě umístil Radim Číhař s Irou, 2. Pavlína Borkovcová s Darcy, 3. Kateřina Doležalová s Yersi. V kategorii IPO 3 se na 1. místě umístil Martin Hron s Edem, 2. Veronika Dvořáková s Joli, 3. Jan Nekvapil s Eassy.

z4x600

Závody proběhly v přátelském a v pohodovém duchu. Všem účastníkům děkujeme za to, že dorazili a samozřejmě za jejich snahu! Tím to bychom také chtěli poděkovat našim sponzorům, zejména našemu generálnímu sponzorovi Nativia s.r.o. a těšíme se opět za rok.