header right

O nás

Nativia s.r.o. vznikla jako ryze česká společnost v roce 2012. Jejím cílem je nabízet chovatelům a majitelům zvířat krmiva a pochoutky postavené na maximální odbornosti tvůrců receptur, vysoké kvalitě vstupních surovin a obsahu živin zabezpečujících zdravou a přirozenou výživu psů a koček.

Tvůrci receptur si uvědomují, že „pes ani kočka nejsou slepice“ a místo kombinace obvykle používaných obilovin postavili celou produktovou řadu Nativia pouze na rýži, v krmivu nejsou použity problematické a mnohdy alergizující obiloviny s obsahem lepku.

Nativia je vyráběna prostřednictvím nejmodernějších technologií, informace o složení výrobků jsou vždy uváděny v souladu s legislativou a prezentovány detailně a srozumitelně tak, aby zákazník věděl, co kupuje.

Protože pes i kočka jsou mnohem více masožravci než býložravci, na každém výrobku je uvedeno, jaký podíl z celkového množství bílkovin v krmivu obsažených pochází z živočišných (masových) zdrojů.

O TOM, ZDA NAŠE ZNAČKA VAŠEMU PSÍMU NEBO KOČIČÍMU PŘÍTELI VYHOVUJE, SE MŮŽETE SAMI PŘESVĚDČIT TÍM, ŽE NAŠE VÝROBKY VYZKOUŠÍTE. BUDEME RÁDI, POKUD S NÁMI BUDETE SDÍLET SVÉ ZKUŠENOSTI A NÁMĚTY PROSTŘEDNICTVÍM FACEBOOKU NATIVIA, PŘÍPADNĚ NAPÍŠETE NA NATIVIA@NATIVIA-PET.CZ NEBO ZAVOLÁTE NA +420 727 823 461. POUZE VE SPOLUPRÁCI S VÁMI SE MŮŽEME DÁLE ROZVÍJET A PŘINÁŠET VÝROBKY, KTERÉ VÁS USPOKOJÍ.

Nativia jako produktová značka

Nativia je novou českou značkou v této chvíli krmiv pro psy a kočky, jejíž receptury jsou pečlivě sestavovány na základě dlouholetých zkušeností svých tvůrců. Základní myšlenkou značky je poskytovat zvířatům přirozenou výživu nezatěžující jejich organismus, sledovat světové trendy a aplikovat je v rozumné míře do vývoje nových krmiv.

Podmínkou kvalitního krmiva jsou kvalitní vstupní suroviny, které ovlivňují jeho stravitelnost. Čím více se stravitelnost blíží 100%, tím je krmivo pro daného jedince vhodnější. Pro psy i kočky jsou jednoznačně stravitelnější bílkoviny živočišného původu (maso, vnitřnosti, masové moučky) oproti bílkovinám získaných z rostlinných zdrojů. Produkty pro psy značky Nativia obsahují až 94 % bílkovin živočišného původu a svými parametry se tak řadí mezi přední značky na trhu.

Ideálu 100% stravitelnosti v dnešních podmínkách dosáhnout nelze, nejlepší značky se pohybují okolo 90% (tzn. 90% přijmutých živin z granulí pes vstřebá během procesu trávení, zbylých 10% je vyloučeno exkrementy). Platí tedy výrok „Čím kvalitnější vstupní suroviny, tím lepší stravitelnost a tím lepší krmivo".

Stejně důležitý jako kvalita vstupních surovin je technologický postup při zpracování jednotlivých komponent. I sebelepší surovina může být znehodnocena nedodržováním technologického postupu výroby. Zárukou kvality výsledných produktů značky Nativia je certifikace výrobce v systému řízení jakosti ISO 9001:2008 a zavedení systému HACCP.

Obchodní partneři Nativia s.r.o. v zahraničí

Litva

UAB Belacor

Vijuku g.26

472 62 Kaunas

Polsko

WOLTA PRO

Gen. Bema 17

99-300 Kutno

www.nativia-pet.pl

Slovensko

MED-ART, s.r.o.

Hornočermánska 4

949 01 Nitra

Švýcarsko

Linkfire GmbH

Stockenerstrasse 78

8405 Winterthur

shop.nativia.ch

Španělsko

Ni Guau Ni Miau

C\San Isidro Nº 3

285 10 Madrid

www.niguaunimiau.es

Rumunsko

S.C. Bistri-Vet SRL.

Str. Libertății Nr. 13

Bistrița, Jud. Bistrița-Năsăud

www.bistrivet.ro

Řecko

Kosmas Kipouros & Sia Oe

End of 26 Octover

Thessaloniki

Bulharsko

Bifit - Ka

Poligona bl. 35, office 9

1784 Sofia

www.bifit-ka.bg

Mapa prodejen

Mapa prodejen

© 2024 Nativia s.r.o. All Rights Reserved