header right

Jarní tlapkování v Sedlci

V sobotu 30.03.2013 uspořádal agility klub Flying Paws Sedlec ve spolupráci s Obcí Sedlec a za podpory jednotky dobrovolných hasičů Sedlec neoficiální závody v agility pojmenované Jarní tlapkování. Hned na úvod příjemně všechny šokoval starosta obce p. Ing. Rudolf Pelán, když každému účastníku závodu předal osobně hodnotný dar v podobě pamětní plakety.
Závodů se zúčastnili soutěžící ze širokého okolí ČR ( Třebíč, Vikýřovice, Brno, Praha, Uničov ) ale také i se zahraničí ( Bratislava)... 

Během závodů členové pořádajícího týmu ze Sedlece společně se spřáteleným klubem Lucky Dogs Ratíškovice a dále za podpory mladých hasičů Sedlec a Dominiky Tillové z Brna ( ZŠ Brno - Uvoz ) předali rodičům těžce nemocné holčičky Danielky Čermákové z Břeclavi svou sbírku čítající úctihodných 15.000 ks pet víček. Ty poslouží k pořízení vozíčku za kolo. Poděkování při sběru patří i občanům obce Sedlec. Také domácí tým uspořádal sbírku pro HAFO naděje.

Jarní tlapkování v SedlciBěhem dne diváci, pro které byli připraveny i kryté párty stany, shlédli mnoho kvalitních výkonů, které posuzoval rozhodčí Dušan Buček. K dispozici měli sedlečtí i elektronickou časomíru a průběžný výsledkový servis na LCD monitoru. To díky panu Ivanu Golkovi z Brna.
Pejsci mnoha plemen překonávali různorodé překážky. Od skoček, tunelů, zdi, dálky přes kladinu, šikmou stěnu až po slalom, houpačku či kruh. Přihlížející viděli v akci vedle typických plemen pro agility jako jsou sheltie, jack russelové, border colie také i nezvyklé rasy jako Siberian husky, samojed ,pointr či bobtail.

Díky úsilí a snaze při získávání sponzorů Létající tlapky ocenili také i 4,5 a 6 místa, čímž mile překvapili soutěžící. Tímto všem pořádající klub děkuje.
Závody proběhli v krásném prostředí Chráněnné krajinné oblasti Pálava a pořadatelům udělalo neskutečnou radost vyjádření manageru od sponzorů, kteří se osobně účastnili závodů. Ti konstatovali, že sedlecké závody jsou opravdu profesionálně zorganizované.

Sedleckým agiliťákům, vedení obce a jednotce dobrovolných hasičů Sedlec patří velké uznání za odvedenou práci.
Další závody sedlečtí agiliťáci budou pořádat 28. září a to Královské tlapkování.

Jarní tlapkování v Sedlci

Jarní tlapkování v Sedlci - Jarní tlapkování v Sedlci

Moc děkujeme sponzorům, bez kterých bychom závody nemohli uspořádat:Husse, Arpalit Neo, nakladatelství Plot, Mira mar, Mapes, Specific, Aptus, Nativia, Poháry Bauer

Více fotek ze závodů na následujících odkazech:
FOTO 1
FOTO 2
FOTO 3

Kristýna Kočárová

 

 

Mapa prodejen

Mapa prodejen

© 2024 Nativia s.r.o. All Rights Reserved