header right

Štěkatlon ve Varnsdorfu

Po deseti letech jednodenní akce Varnsdorfský triatlon se při letošním jeho 11. ročníku přidal také 1. ročník Štěkatlonu, triatlonu absolvovaného navíc se svým čtyřnohým miláčkem. A že to byl dobrý nápad, potvrzuje mnoho děkovných zpráv a mailů od zúčastněných závodníků.

miw 6788x600

Na sever Čech se sjeli opravdu z celé ČR. Nejvzdálenějším místem byla bezpochyby Ostrava!
Závodních dvojic přijelo přesně 30, což naplnilo představy organizátorů. Počasí bylo opravdu příjemné jak pro závodníka, tak pro jeho pejska. Trať při objemech 150 m plavání, 4 km na MTB a 1,35 km běhu nikomu nic nedarovala a i přes počáteční rozpaky s její vysokou obtížností nakonec se nakonec v cíli shodli, že byla téměř ideální.

picmonkey collagex600

miw 7154x600

miw 7145x600

Celkovým vítězem se přes účast mnohých zkušených atletů stal domácí cyklista a chodec Filip Srbecký s vypůjčeným psem od slečny organizátorky - zřejmě výborná strategie. Hned v závěsu ale dokončila první žena - Marie Ševelová a její Billy.

Nezbývá, než poděkovat všem partnerům akce a především závodníkům, kteří již na místě přislíbili účast na příští rok v mnohem hojnějším počtu!