28052016web

vyzvaknp

 

 

 

Nativia Challenge 2016 jde do finále

nativia kolesa logo wall 0516 4868x150Už 28.5. se uzavře letošní ročník canicrossového seriálu Nativia Challenge 2016. Startovní pole má za sebou dva závody a čeká je poslední klání, ve kterém se rozhodne o celkových vítězích.

Bojuje se až do posledního dechu
Druhý závod Nativia Challenge na ranči Kolesa u Kladrub nad Labem připravil pro startovní pole rychlou trať s minimálním převýšením. Ta na start přilákala o několik týmů více než na první závod v Liberci a rekordní účast na canicrossových závodech tak byla opět o malý kousek posunuta.

Číst dál: Nativia Challenge 2016 jde do finále

Druhý závod Nativia Challenge 2016 opět posunul hranice canicrossu

img 1583x150Ranč Kolesa s přilehlým dostihovým závodištěm se ukázal jako ideální prostředí pro konání závodů v canicrossu. Kdo tam s námi byl v sobotu 14. května, ví, o čem mluvím. Dobře dostupné místo s dostatečným prostorem pro parkování, přehledný prostor startu a cíle s tribunou a bufetem pro rychlé občerstvení za zády, měkký povrch tratí vedených převážně po lesních cestách a hlavně bez kopců.

 

Číst dál: Druhý závod Nativia Challenge 2016 opět posunul hranice canicrossu

Výsledky tradičního závodu O Opatovický poklad

z2x150Letošní velkou novinkou 6. ročníku soutěže O Opatovický poklad, který proběhl v sobotu 14. května, bylo, že se závod nepořádal v prostorách ZKO Opatovice nad Labem, jak tomu doposud bylo, ale na nedalekém fotbalovém stadionu. A tak si všichni závodníci mohli vychutnat pravou „mistrovskou" atmosféru.

Číst dál: Výsledky tradičního závodu O Opatovický poklad

Na libereckém závodišti se skákalo

150Ve dnech 13. až 15. května se v Liberci v jezdeckém klubu uskutečnily agility závody pod názvem Sedmero zkoušky. V pátek a v sobotu se konaly trojzkoušky a v neděli agility open, jumping open a zkoušky.

Číst dál: Na libereckém závodišti se skákalo

XIII.ročník Výstavy voříšků v Hranicích

dsc 0099x150V neděli 24. dubna za chladného větrného počasí proběhl XIII. ročník voříškiády v Hranicích, na kterém se jako sponzor akce podílela společnost Nativia. Z celkového počtu přihlášených 132 pejsků přijeli téměř všichni.

V dopolední soutěži se hodnotil exteriér a posouzení se ujali zkušení kynologové. Všichni účastníci dostali Výstavní posudek, diplom a věcné ceny. První tři nejlepší z každé skupiny si odnášeli medaili. Vítězové jednotlivých skupin postoupili do odpoledního finále. V poledne si zapisovatelky a rozhodčí ze všech třech výstavních kruhů zašli na oběd, během kterého jejich pauzu vyplnil zajímavý program a poté mohly začít soutěže.

 

Číst dál: XIII.ročník Výstavy voříšků v Hranicích