rada2

vyzvaknp

 

 

 

Druhý červencový týden nabídl Svateční 4 – zkoušky

x150Agility klub RADOST Sedlec uspořádal ve středu 6. července 2016 na místním fotbalovém hřišti v krásném prostředí CHKO Pálava závody v agility pojmenované Sváteční 4 – zkoušky.

Závody posuzovala oblíbená mezinárodní rozhodčí Jaroslava Podmolová. Závodů se zúčastnilo na 60 týmů z celé České republiky i ze Slovenska. Ti si pochvalovali zřídka vídaný počet čtyř zkouškových běhů za jediný den. K tomu byl uzpůsoben i maximální počet startujících.

Číst dál: Druhý červencový týden nabídl Svateční 4 – zkoušky

Mezinárodní výstava koček specializované organizace ZO36 Brno

031x150Ve dnech 25. a 26.6. 2016 proběhla naše další Mezinárodní výstava koček spojená se soutěží „Veselé kočky a šťastné dítě" o nejlepší obrázek kočky (obrázky namalovaly děti z Mateřské školy při Fakultní nemocnici Brno, příspěvková organizace, které tuto školu navštěvovaly během své hospitalizace ve Fakultní nemocnici Brno). Výstava byla pořádaná naší ZO36 Brno za účasti a finanční podpory JMK, především za podpory pana Mgr. Marka Šlapala, náměstka hejtmana, který naši výstavu slavnostně zahájil, prohlédl si vystavené kočky - živé i namalované a vybral svůj vítězný obrázek. Své kladné a vtipné hodnocení ihned zveřejnil na své facebookové stránce.

Číst dál: Mezinárodní výstava koček specializované organizace ZO36 Brno

XVIII. Kynologický deň v Jaklovciach

dsc 0274x150Víkend plný štekotu, dobrej nálady, skvelého počasia a super ľudí, prežili pretekári aj diváci počas horúceho víkendu 25. až 26. júla v dedinke Jaklovce.

Dňa 25.6.2016 sa konalo 2.kolo Slovenského pohára vo Weight Pullingu. Prihlásených sme mali 19 psíkov. Napriek teplému počasiu sa nám podarilo vyrovnať rekord 2650kg .. vyrovnal ho psík menom Derik, je to belgický ovčiak s majiteľom Zoričakom. Ťahalo sa v 4 kategóriách.

Číst dál: XVIII. Kynologický deň v Jaklovciach

2. ročník neoficiálních charitativních závodů v agility

img 5899x150V sobotu 25. června proběhl v Polici nad Metují již 2. ročník neoficiálních charitativních závodů v agility. Letos byl malinko napínavý, co se týče počasí – chvíli to vypadalo, že k nám míří bouřky a že tedy pěkně zmokneme a chvíli zase úplně naopak... No, nakonec vše dopadlo dobře!

Číst dál: 2. ročník neoficiálních charitativních závodů v agility

Oblastní výstava německých ovčáků v Sadské

dsc 0100x150Začátek léta se stal jako tradičně dnem oblastní výstavy a bonitace německých ovčáků v Sadské. O slunečném víkendu 25. a 26. června se v kruhu sešlo 56 jedinců v několika třídách rozdělených pro feny a psy.

Číst dál: Oblastní výstava německých ovčáků v Sadské