header right

Hledat článek

Aneta Klapková

Aneta

Účastnice Velké výzvy za Nativii a nadšená psí trenérka

Můj výcvik probíhá pozitivní metodou.
Mám individuální přístup k potřebám majitelů i psů.
Pomáhám se socializací od štěňat až po dospělé psy.
Ráda se vzdělávám v nových metodách na seminářích a školeních.

Pardubický Psí festival 2015 očima trenérky

V sobotu 16. května jsem měla díky svému příteli Michalovi, který pracuje pro Nativii, možnost se podívat na pardubický Psí festival 2015 a o tenhle zážitek bych se s vámi ráda mým nezávislým a vlastně tak trochu jiným pohledem podělila. Doufám, že vás alespoň trochu pobaví! :)

Úžasná spolupráce firem Nativia s.r.o., Non-stop a portálu behejsepsem.cz! Bára jako nejzkušenější stavbyvedoucí z ženského týmu se předvedla u stavění stánku, který se musel několikrát posouvat kvůli kanálu a padajícímu roll-upu. Nová kolegyně Elen předvedla umění jak sestavit stolek, na který není návod a určité části není kam zasunout. Řádná prezentace Nativie mohla začít.
Dobrou práci odvedl i Michal v doprovodu firemního maskota buldočka Leonarda. Zatímco vysvětloval lidem, v čem je Nativia jedinečná, Leonard „obtěžoval" psí slečny a někdy nejen je.

dsc 7318x600

V tu chvíli už jsem vedla první tréninky s Non-stopem a užila si koloběžku, na které jsem brázdila dostihovou dráhu a radila lidem, jak správně běhat se psem. Jednomu návštěvníkovi se dokonce zkušební jízda na koloběžce tak zalíbila, že už jsme si mysleli, že se nevrátí a vlkodava, kterého nám jako zástavu nechal, dokonce za koloběžku vymění. Lidé, kteří příjdou se psem sportovat, jsou prostě uvolněnější než na výstavách a komunikace s nimi je velice příjemná...

dsc 7300x600

Celý den byl slunečný až tak moc, že nám reklamní trika vypaloval na těla, děti byly ulepené od cukrové vaty, psíci šťastní ze všech možných aktivit, které si mohli na Psím festivalu vyzkoušet a dospělí rádi spojili příjemné s užitečným. Všude panující dobrou náladu nezkazila ani prohra českých hokejistů v semifinále MS v hokeji, o které jsme se všichni dozvídali z místního rozhlasu, nebo všemi dostupnými prostředky - stánek Siriusu dokonce umožnil návštevníkům sledovat televizní přenos.                                                                                           

To je vše a do dalšího mého reportu se s vámi zatím loučím! :)                                                                                                                                                                                                                                                                 

Za Nativii s.r.o., trenérka psů Aneta Klapková

 

 

Mapa prodejen

Mapa prodejen

© 2022 Nativia s.r.o. All Rights Reserved