header right

Hledat článek

Aneta Klapková

Aneta

Účastnice Velké výzvy za Nativii a nadšená psí trenérka

Můj výcvik probíhá pozitivní metodou.
Mám individuální přístup k potřebám majitelů i psů.
Pomáhám se socializací od štěňat až po dospělé psy.
Ráda se vzdělávám v nových metodách na seminářích a školeních.

Dokonalý víkend pro pejskaře

První listopadový víkend začal Mezinárodní výstavou Prague Expo Dog. Tisíce milovníků psů se v sobotu ráno rozjely do Letňan. Příjezd nám zpříjemnila totálně ucpaná silnice. Několik lidí tak muselo vyskakovat z aut, a úprkem se hnát na výstaviště přes obrovskou louku a křoví s načančaným bafanem, aby stihli dorazit včas na zahájení a zabrání nejlepších míst u výstavních kruhů. Je to obrovská akce konající se v několika halách a k vidění jsou snad všechna plemena psů.

Pokaždé když sem dorazím, už se klepu, až si vše projdu a okouknu stánky s nejrůznějším zbožím. Seženu tady vychytávky na výcvik, omrknu konkurenci a letos jsem si dokonce pořídila i šperky s psím motivem. Pořádná pejskařka prostě touží mít přívěšek s tlapičkou. S mojí smečkou se výstav neúčastním. Moc se mi líbí přípravy, ale na stres a politiku, která je nedílnou součástí takové akce, asi nemám povahu. Díky Nativii se jich můžu účastnit jako divák, a to je perfektní.

Na stánek si chodí majitelé pro vzorky granulí a informace o výživě. Ráda poslouchám Radka Urbana (obchodního zástupce pro západní Čechy), jak vysvětluje lidem vše ohledně výživy. Radek vám to podá jednoduše bez zbytečných řečí a k tomu vtipně. Pochopíte to od něj a nerozhodí ho žádná otázka. Celou výstavu bylo nejžhavější téma stolice u naháčů. Doufám, že naše granulky v tomto problému pomůžou! :)

Znáte, jak se říká ,,jaký pes, takový pán"? Nevěřili byste, kolik lidí je opravdu podobných svým mazlíčkům - nebo snad mazlíčkové nám? Když paní s pudlem, tak měla na hlavě trvalou. Pán s plnovousem, vedle kterého pochodoval knírač. Tohle pozorování mi vydrželo celé dva dny a ohromě jsem se tím bavila. Pudlů jsem se nemohla nabažit, osobně zbožňuji teriéry, ale tentokrát jsem si ráda prohlížela, jak se načesává jejich měkká srst a dostříhává do přesného tvaru. Ty zvířata jsou elegance sama a mají to i ve stylu chůze, která u některých šampiónů je až trochu namyšlená.

kol pudl

Součástí této akce byla i nadace Psí život. Zaměřují se zejména na pomoc zvířatům, jejichž majitelé se dostali do tíživé životní situace nebo se pohybují „na okraji společnosti" a nedokážou se o své zvíře dostatečně pečovat. Je to jiná myšlenka a tím mě zaujala. Kalendář je složený z krásných fotek herců a jejich miláčků. Nečekejte bafany s rodokmenem. Modelem jsou jen zachránění kříženci. Rozhodla jsem se kalendář koupit a věnování od herečky Patricie Solaříkové ze seriálu Ulice napsat Nativii, která sponzoruje hodně podobných akcí.

x600

patriciax600

Další ročník bude jistě ještě úspěšnější. Takové akce můžete využít k novinkám nebo socializaci bafanů. Doufám, že se tam s Vámi příště setkám! :)

Hezký den!

Za Nativii s.r.o., trenérka psů Aneta Klapková

 

 

Mapa prodejen

Mapa prodejen

© 2022 Nativia s.r.o. All Rights Reserved