header right

Hledat článek

Aneta Klapková

Aneta

Účastnice Velké výzvy za Nativii a nadšená psí trenérka

Můj výcvik probíhá pozitivní metodou.
Mám individuální přístup k potřebám majitelů i psů.
Pomáhám se socializací od štěňat až po dospělé psy.
Ráda se vzdělávám v nových metodách na seminářích a školeních.

A máme za sebou poslední závod Nativia Challenge 2015

Tak a je po všem! V sobotu 18. 7. jsem se postavila na start posledního závodu Nativia Challenge 2015. Pořád nemůžu uvěřit, jak se Karolíně, Šimonovi, Terez, Petrovi a Ivovi podařila zařídit v pouhých pěti lidech tak senzační a obrovská akce. Klobouk dolů! A teď už k samotné Dobříši...

Od rána bylo jasné, že budeme umírat teplem. S Elen, perfektní členkou týmu Nativia, jsem postavila stánek hned u vchodu do parku. Díky Elen jsem se bez problému mohla soustředit na sebe a Tyšu a připravit se na závod. Trať byla překrásná - vedla zalesněným parkem podél potoka a rybníka. Celou cestu jsem si prošla 2x, abych si jednotlivé úseky dobře pamatovala. Zjistila jsem, že jsem díky tomu klidnější a na startu se neklepu jak ratlík.

20150718 115239x600

Celý závod jsem pojala jako test nových léků na problém s dýcháním. Hodně závodníkům mohl tento závod rozhodnout o celkovém umístění a získání krásných cen. Kdo totiž odběhl nebo odplazil jako v mém případě tři závody, šel do slosování o iPhone 5 od sponzora Pipni.cz.

20150718 114539x600

Od rána začal kolotoč ochlazování a napájení psů. Poctivé rozhýbání všech končetin a šlo se na to. Jako součást každé trati nemohl chybět kopec s tím, že na jeho vrcholu byl ochlazovací prvek kropička s vodou. Super, senzační! Po proběhnutí cíle byla osvěžující fontána z hadice. Prostě voda všude. Líbí se mi, jak to na každém závodě Nativia Challenge proudí a odsýpá. Chválu jsem slyšela od spousty závodníků okolo sebe. Podpořit nás přijela i majitelka firmy Nativia Zuzana Kulhavá, která dokonale povzbuzovala při doběhu.

20150718 114908x600

Okolo 6. hodiny začalo vyhlašování a já nemohla chybět u předávání cen. Přiznám se, že mě baví a těší gratulovat úžasným běžcům a jejich perfektním psům. Bylo to dramatické vyhlašování, protože ho přerušila zpráva o dvou vykradených autech. Najednou tam nebyla ani noha a každý spěchal kontrolovat svoje okénko u auta. Přivolaná policie byla moc vtipná. Prý na té cestě nemělo být ani jedno auto kvůli zákazu, takže pokutu dostanou pořadatelé, i když akce byla nahlášena. Nad tím každý kroutil hlavou. Potom se nám dařilo nahnat všechny na původní místo a mohlo se vše dokončit.

20150718 175741x600

Možná mi teď je líto, že ještě není nějaký závod z tohoto seriálu. Příští rok jedu zase a budu se snažit o co nejlepší formu. Obrovské díky všem, kteří nám takovou radost ze sportu s našimi čtyřnohými miláčky umožňují.

Krásné léto vám přeje vaše Anet!

Za Nativii s.r.o., trenérka psů Aneta Klapková

 

 

Mapa prodejen

Mapa prodejen

© 2022 Nativia s.r.o. All Rights Reserved