header right

Výběr krmiva podle věku

Receptury Nativia pro kočky se vyznačují vysokou chutností a stravitelností. Až 94 % bílkovin v krmivu pochází ze surovin živočišného původu a řadí se svými parametry mezi přední značky na trhu. Kombinace obvykle používaných obilovin je nahrazena jakostní rýží, granule jsou obohaceny o obsah prebiotika (extrakt z čekanky) a probiotika (Enterococcus faecium). Novátorskou součástí našich kočičích receptur je sušený arktický krill (Euphausia superba), který kromě toho, že zvyšuje chutnost krmiva a je zdrojem potřebných omega 3 mastných kyselin, obsahuje přírodní antioxidant astaxantin. Ten chrání buňky organismu před nežádoucími volnými radikály, a to jak extracelulárního (mimobuněčného), tak intracelulárního (vnitrobuněčného) původu.

Připravili jsme pro Vás ucelenou řadu granulí, kterou můžete svojí kočku krmit celý její život - od kotěte přes dospělou kočku až kočičího seniora případně kočku se sklonem k nadváze.

Vyberte si pro svého kočičího kamaráda to nejvhodnější krmivo - proklikem na jednotlivé kategorie se dostanete na stránku s produkty.

koata  300x dospl  300x

Mapa prodejen

Mapa prodejen

© 2022 Nativia s.r.o. All Rights Reserved