header right

Juka na redukci zápachu

yuka-zapachJuka dokáže významně zvýšit rychlost látkové výměny a tím zlepšit přirozenou detoxikaci organismu. Ve výživě psa je využíván extrakt z juky (druh Yucca schidigera) pro svoji schopnost vázat metabolické produkty v tlustém střevě (čpavek), čímž je významně omezen vznik nepříjemného zápachu exkrementů.

 

Prebiotika a probiotika na podporu imunity

podpora-imunityPodpora správné činnosti trávicího traktu je zajištěna prostřednictvím přírodních zdrojů: extraktem z čekanky (prebiotikum) a přítomností bakterií Enterococcus faecium (probiotikum). Omezují výskyt patogenů ve střevech a tím posilují imunitní systém organismu.

 

DHA pro správný rozvoj mozku

rozvoj-mozkuŠtěňata jsou na začátku svého života plně závislá na látkách vyskytujících se v mateřském mléce své matky. Jednou z klíčových živin, které toto mléko obsahuje, je omega 3 mastná kyselina DHA (kyselina dokosahexanová). V krmivech pro psy je tato nezbytná látka dotována z lososového oleje a ovlivňuje správný vývoj mozku a zraku.

 

Velmi kvalitní bílkoviny a tuky pro dobrý růst

bilkoviny-tuky-pro-dobry-rustZákladem správného růstu a vývinu štěněte je konzumace kvalitního a snadno stravitelného krmiva, které splňuje přísná kritéria  všech svých komponent a to především bílkovin a tuků. Kvalitní drůbeží masová moučka poskytuje snadno stravitelnou bílkovinu a společně s drůbežím tukem a lososovým olejem, které jsou zdrojem lehce využitelné energie, zajišťují dostatek kvalitních živin pro tvorbu svalstva a kostry štěňat.

 

Chondroitin sulfát a glukosamin na podporu kloubní výživy

kloubni-vyzivaKloubní výživa v podobě chondroprotektiv se stala nedílnou součástí krmiv pro velká a obří plemena psů. Chondroitin sulfát a glukosamin společně s vyváženým poměrem vápníku a fosforu jsou předpokladem optimálního vývoje, výživy a regenerace kloubních chrupavek.

 

Redukovaná energie pro optimální růst kostí

rust-kostiNutriční požadavky štěňat velkých a obřích plemen od 5. měsíce věku klesají a je třeba zabezpečit, jejich plynulý a vyrovnaný vývoj, aby nedocházelo ke vzniku růstových problémů. Redukovaný přísun energie zabraňuje nadměrné a rychlé tvorbě svalové a tukové hmoty a dává tak organismu dostatek času na vytvoření pevné a zdravé kostry.

 

Vyvážené omega 3 a 6 – kyseliny pro zdravou kůži a srst

zdrava-kuze-a-srstNezbytnou podmínkou lesklé srsti a zdravé kůže je vyvážená hladina mastných kyselin omega 3 (z lososového oleje) a omega 6 (z drůbežího tuku). Pouze ideální poměr těchto kyselin může omezit výskyt kožních alergií, suché kůže, matné srsti či lupů a napomáhá přirozené regeneraci kůže. 

 

 Přírodní zdroj vlákniny pro zdravé trávení

snadno-stravitelne-adult

Přírodní jemná vláknina z cukrovarských řízků společně s prebiotickými účinky extraktu z čekanky zajistí správnou funkčnost trávicí soustavy a stabilní střevní mikroflóru.

 

Méně energie pro psy s minimální aktivitou

mene-energieSpeciálně sestavená receptura vyhovující starším psům a psům s nižší aktivitou či sklonem k obezitě. Redukovaný přísun energie zabraňuje nadměrné tvorbě tukové hmoty a přispívá k udržení zdravé aktivní kondice ve vyšším věku.

 

Hypoalergenní receptura

hypoalergenni-formulaReceptura eliminuje alergické reakce na drůbeží, hovězí a vepřovou bílkovinu, pšenici, kukuřici a sóju. Neobsahuje GMO, je postavena na maximální možné kvalitě vstupních surovin a obsahu živin, zabezpečujících zdravou a přirozenou výživu psa. 

 

Snadno stravitelné krmivo

snadno-stravitelneKvalitní jehněčí masová moučka a rýže jsou svojí využitelností a profilem aminokyselin zárukou vynikající stravitelnosti krmiva a poskytují tak psovi zdravou výživu zbytečně nezatěžující jeho organismus.

 

Více energie ve formě tuků + L karnitin pro jejich využití

l-carnitineL-karnitin je látka podobná vitamínům, jejíž hlavní funkcí je pomáhat při přenosu mastných kyselin (části tuků) přes stěnu mitochondrií, kde se odehrává jejich přeměna na energii. To ocení hlavně sportovci, jejichž výkon trvá delší dobu.

 

Extrakt ostropestřce mariánského pro podporu funkce jater

ostropestrecPři větší pracovní intenzitě, dochází ke zvýšení celkové úrovně metabolizmu, aby byl organizmus schopen zajistit zvýšené nároky na přísun živin. Tím se ale nezbytně i zvyší tvorba zplodin metabolismu, které tělo musí likvidovat v játrech. Extrakt z ostropestřce mariánského prokazatelně podporuje regeneraci jaterních buněk po zátěži.

 

Stopové prvky v organické chelátové formě

ostropestrecOrganická forma stopových prvků zaručuje jejich lepší využitelnost v organismu psa. Odpovídá tomu, jak jsou tyto látky obsaženy v přirozené stravě zvířat.

Mapa prodejen

Mapa prodejen

© 2022 Nativia s.r.o. All Rights Reserved