Velká výzvaMyšlenkou projektu Velká výzva bylo představit běh se psem jako sport dostupný každému, kdo má psa a hledá pro sebe a pro něj společnou aktivitu. 

Od listopadu 2014 až do konce ledna 2015 se zájemci mohli přihlásit na mailu psisporty@psisporty.cz. Stačilo uvést jméno, věk, pohlaví, lokalitu, psa – plemeno (nebo hmotnost), pohlaví a věk  a odpovědět na otázku: Co vás motivuje k přihlášení do projektu Velká výzva?

Na začátku února 2015 vybrali partneři projektu 25 týmů, které se ucházeli až do neděle 22.2.2015 o hlasy, které by je posunuly do desítky vítězných týmů. Těchto deset finalistů od partnerů projektu získá:

• dva víkendové pobyty s programem o běhání pod odborným dohledem Michala Dobiáše

• individuální tréninkový plán

• zapůjčení profesionální výstroje Nonstop pro běžecký tým

To vše v hodnotě 10 000 Kč zcela zdarma!

Nativia challengeCanicross (běh se psem) může být skvělou alternativou k jiným kynologickým disciplínám. Naše společnost Nativia s.r.o. se rozhodla podpořit canicrossový seriál Musher clubu Český ráj pod názvem Nativia challenge s cílem představit canicross jako dostupný sport pro každého pejskaře po finanční i časové stránce.

V roce 2015 se jedná o druhý ročník seriálu a je opět připraveno pět závodů v různých částech České republiky.

Nechte se zlákat, přijměte výzvu a rozběhněte se společně s námi v seriálu Nativia challenge!

Športový klub SeveranŠportový klub Severan je organizačnou základňou chovateľov severských, ale aj iných plemien psov. Združuje a podporuje jazdcov psích záprahov, záujemcov o Weight pulling, Canicross, činnosť agility, ako aj podporovateľov o tieto, či iné športové činnosti a turistiku. ŠK Severan organizuje aj rôzne športové, zábavné a iné podujatia. Športový klub Severan vznikol v roku 1998.